KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15618177
nr 1561 8177
Lennart Nyström
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, 73x100 cm, yttermått inklusive ram: 76x103 cm
Lennart Nyström, svensk målare född 1944.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 4 september 2023
kl 20:17:48
700 kr
800 kr